ONS TEAM

Organigram

 

Peter Van Speybroeck

Directeur MaatwerkbedrijfBWB
p.vanspeybroeck@maatwerkbedrijfBWB.be

Johan Gyselinck

Financieel verantwoordelijke
j.gyselinck@maatwerkbedrijfBWB.be

Michel Housen

Productieverantwoordelijke
m.housen@maatwerkbedrijfBWB.be

Veerle Goossens

Verantwoordelijke sociale- en
personeelsdienst
v.goossens@maatwerkbedrijfBWB.be

Tom Merckx

Groepscoördinator
t.merckx@maatwerkbedrijfBWB.be

Roland Janssen

Groepscoördinator
r.janssen@maatwerkbedrijfBWB.be


Dirk tondeur

Groepscoördinator
verantwoordelijke logistiek en produktie
d.tondeur@maatwerkbedrijfBWB.be

Martin Kohnen

Groepscoördinator enclaves
m.kohnen@maatwerkbedrijfBWB.be

Chris Hermans

Afdelingshoofd Tech. Dienst
en Aankoop
c.hermans@maatwerkbedrijfBWB.be

Yves Decat

Kwaliteitsverantwoordelijke
y.decat@maatwerkbedrijfBWB.be

Philippe Furman

Groepscoördinator kwaliteit, technische dienst en onderhoudsteam gebouwen
p.furman@maatwerkbedrijfBWB.be


Kathy Boel

Groepsleidster

Hugo Van Cutsem

Groepsleider

Vicky Verhoeven

Groepsleidster

Sabine De Bleser

Groepsleidster

Kris Van Dooren

Groepsleider


Dominique Baetens

Groepsleidster

Liesbet Mortier

Sociale dienst /
Personeelsdienst

Pieter Van Rossem

Sociale dienst /
Personeelsdienst

Filip Van Praet

Groepsleider

Yanah Rousseau

Personeelsdienst


Wendy Leemans

Onthaalbediende

Jan De Coen

Groepsleider

Erik Van Assche

Groepsleider

Marc de Landtsheer

Groepsleider

Anne Van Achter

Groepsleidster


Erik De Koninck

Groepsleider

Tessa Van Peer

Groepsleidster

Johan Weerts

Groepsleider

Nick De witte

Coördinator

Sofie De Buyser

Groepsleidster


Els Van Ingelgom

Groepsleidster

Jos Geerts

Groepsleider

Kurt Ackerman

Coördinator

Tom Vereyken

Groepsleider

Luc De Velder

Groepsleider


Steven Van Cauteren

Groepsleider

Serge Van Laeken

Groepsleider

Jessica Vervliet

Groepsleidster

Thierry Van Den Abbeele

Groepsleider

Bert Verstraeten

Groepsleider


Lio Van Acker

Groepsleidster

Luc Van Eeckhaute

Groepsleider

Zowie Bongaerts

Groepsleider

Katrien De Maere

Groepsleidster

wordt u onze nieuwe collega?