ONS TEAM

Organigram

 

Peter Van Speybroeck

Directeur MaatwerkbedrijfBWB
p.vanspeybroeck@maatwerkbedrijfBWB.be

Johan Gyselinck

Financieel verantwoordelijke
j.gyselinck@maatwerkbedrijfBWB.be

Veerle Goossens

Verantwoordelijke sociale- en
personeelsdienst
v.goossens@maatwerkbedrijfBWB.be

Roland Janssen

Groepscoördinator
r.janssen@maatwerkbedrijfBWB.be

Dirk tondeur

Groepscoördinator
verantwoordelijke logistiek en produktie
d.tondeur@maatwerkbedrijfBWB.be

Martin Kohnen

Groepscoördinator enclaves
m.kohnen@maatwerkbedrijfBWB.be


Chris Hermans

Afdelingshoofd Tech. Dienst
en Aankoop
c.hermans@maatwerkbedrijfBWB.be

Yves Decat

Kwaliteitsverantwoordelijke
y.decat@maatwerkbedrijfBWB.be

Philippe Furman

Groepscoördinator kwaliteit, technische dienst en onderhoudsteam gebouwen
p.furman@maatwerkbedrijfBWB.be

Kathy Boel

Groepsleidster

Hugo Van Cutsem

Groepsleider


Vicky Verhoeven

Groepsleidster

Sabine De Bleser

Groepsleidster

Kris Van Dooren

Groepsleider

Dominique Baetens

Groepsleidster

Liesbet Mortier

Sociale dienst /
Personeelsdienst


Pieter Van Rossem

Sociale dienst /
Personeelsdienst

Filip Van Praet

Groepsleider

Yanah Rousseau

Personeelsdienst

Wendy Leemans

Onthaalbediende

Jan De Coen

Groepsleider


Erik Van Assche

Groepsleider

Marc de Landtsheer

Groepsleider

Anne Van Achter

Groepsleidster

Erik De Koninck

Groepsleider

Tessa Van Peer

Groepsleidster


Johan Weerts

Groepsleider

Sofie De Buyser

Groepsleidster

Els Van Ingelgom

Groepsleidster

Jos Geerts

Groepsleider

Kurt Ackerman

Coördinator


Tom Vereyken

Groepsleider

Luc De Velder

Groepsleider

Steven Van Cauteren

Groepsleider

Jessica Vervliet

Groepsleidster

Thierry Van Den Abbeele

Groepsleider


Lio Van Acker

Groepsleidster

Luc Van Eeckhaute

Groepsleider

Zowie Bongaerts

Groepsleider

Katrien De Maere

Groepsleidster

Ellen Goossens

Groepsleidster


Oswald De Beuckelaer

Groepscoördinator

Petra Staelens

Groepsleider

Inge Koeck

Groepscoördinator

wordt u onze nieuwe collega?